Ofertă acceptată Cumpărare directă

FITINGURI POLIETILENA

Număr anunț
DA41055797
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC WELD PROTECT S.R.L. (CUI 47846422)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
26.08.2026 13:11
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.