Ofertă refuzată Cumpărare directă

TIJA ELASTICA DIN TITAN

Număr anunț
DA41075211
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
SPORTMED SYSTEMS SRL (CUI RO29807808)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare finală
350 RON
Data publicării
31.08.2026 10:27
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.