Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROTEZA TOTALA NECIMENTATA DE SOLD ACOPERITA CU TITAN POROS ASOCIAT CU HA CUPLU CERAMICA POLIETILENA

Număr anunț
DA41057212
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
Amplitude Ortho srl (CUI 36297302)
Cod CPV
33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.350 RON
Valoare atribuită
7.350 RON
Data publicării
26.08.2026 14:28
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.350 RON

din 7.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.