Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJERI

Număr anunț
DA41078802
Autoritate contractantă
TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI RO30832678)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597,30 RON
Valoare atribuită
1.597,30 RON
Data publicării
31.08.2026 13:27
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597,30 RON

din 1.597,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.