Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale consumabile, rechizite, materiale

Număr anunț
DA41077716
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE SPRIJIN PENTRU PARINTII SI COPII CU AUTISM GALATI (CUI 29189030)
Furnizor / câștigător
AZIPODUL SRL (CUI RO34349502)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.223,14 RON
Valoare atribuită
12.223,14 RON
Data publicării
31.08.2026 12:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.223,14 RON

din 12.223,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.