Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU INRETINERE SI REPARATII

Număr anunț
DA41077402
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
Furnizor / câștigător
UNIVERS T SRL (CUI RO1929449)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.876,45 RON
Valoare atribuită
4.876,45 RON
Data publicării
31.08.2026 12:17
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.876,45 RON

din 4.876,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.