Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare materiale constructii , etc,
- Număr anunț
- DA41076656
- Autoritate contractantă
- Primaria comunei Balan,com.Balan, jud.Salaj. (CUI 4291689)
- Furnizor / câștigător
- DAMOS TRANS SRL (CUI RO15140380)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.233,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.233,51 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:42
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.233,51 RON
din 1.233,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro