Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 927

Număr anunț
DA41074808
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE DE MENTENANTA MIHAIL KOGALNICEANU S.R.L. (CUI 27257384)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.740,43 RON
Valoare atribuită
9.740,43 RON
Data publicării
31.08.2026 10:05
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.740,43 RON

din 9.740,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.