Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top NIVEUS FIT+ CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA41074536
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Neamt (CUI 2612820)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620,35 RON
Valoare atribuită
1.620,35 RON
Data publicării
31.08.2026 09:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620,35 RON

din 1.620,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.