Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță și expertiză
- Număr anunț
- DA41072226
- Autoritate contractantă
- TRIBUNAL BRAILA (CUI 4584867)
- Furnizor / câștigător
- SC URBAN MININD SOLUTIONS SRL (CUI 37153305)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.434 RON
- Valoare atribuită
- 7.434 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:10
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.434 RON
din 7.434 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro