Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELABORARE EXPERTIZE TEHNICE 28 CLADIRI REZIDENTIALE ORAS ROVINARI

Număr anunț
DA41066034
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
CIVIL SMART HOUSE S.R.L. (CUI 47319686)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.999,96 RON
Valoare atribuită
249.999,96 RON
Data publicării
27.08.2026 15:12
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249.999,96 RON

din 249.999,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.