Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de revizie autoturism Dacia Duster – AB-12-GOU

Număr anunț
DA41077898
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
Furnizor / câștigător
ROCAR GARAGE S.R.L. (CUI 44174360)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,31 RON
Valoare atribuită
703,31 RON
Data publicării
31.08.2026 12:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,31 RON

din 703,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.