Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalia E304 au personalizata, cu panglica tricolora inclusa

Număr anunț
DA41077692
Autoritate contractantă
ORASUL BAIA DE ARIES (CUI 4561898)
Furnizor / câștigător
GRAPH EXPERT SRL (CUI RO17297675)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438 RON
Valoare atribuită
438 RON
Data publicării
31.08.2026 12:32
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438 RON

din 438 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.