Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție mash imprimat

Număr anunț
DA41077259
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA (PRIMARIA COMUNEI GHEORGHE DOJA) (CUI 4365115)
Furnizor / câștigător
DIRECT & PARTENERS S.R.L. (CUI RO12035150)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
31.08.2026 12:10
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.