Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet ustensile Bucatarie Hendi
- Număr anunț
- DA41076987
- Autoritate contractantă
- LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN (CUI 4905584)
- Furnizor / câștigător
- HENDI ROMANIA S.R.L. (CUI RO27170732)
- Cod CPV
- 39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.471,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.471,50 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:58
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.471,50 RON
din 7.471,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro