Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CURENTE POARTA

Număr anunț
DA41076565
Autoritate contractantă
Comuna Feliceni (CUI 4367973)
Furnizor / câștigător
SIMO V. ATTILA (CUI 30077014)
Cod CPV
92312230-2 · Servicii prestate de sculptori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
31.08.2026 11:39
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.