Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR CU SINA CARTON

Număr anunț
DA41076347
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213 RON
Valoare atribuită
213 RON
Data publicării
31.08.2026 11:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213 RON

din 213 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.