Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie catalog electronic (24 luni) 410 elevi_Scoala Profesionala TATARUSI

Număr anunț
DA41074968
Autoritate contractantă
ȘCOALA PROFESIONALĂ TĂTĂRUȘI (CUI 17075784)
Furnizor / câștigător
IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL (CUI 34662010)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.552 RON
Valoare atribuită
27.552 RON
Data publicării
31.08.2026 10:14
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.552 RON

din 27.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.