Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță, analiză tehnică de business.

Număr anunț
DA41074690
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
Divali Consult Center (CUI 50578338)
Cod CPV
72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.000 RON
Valoare atribuită
116.000 RON
Data publicării
31.08.2026 10:00
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.000 RON

din 116.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.