Ofertă acceptată
Cumpărare directă
de Servicii de promovare și găzduire website propriu al Complexului Multifuncțional Sf. Andrei
- Număr anunț
- DA41072809
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- ADD FINANCIAL ADVISORS SRL (CUI 37403967)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.300 RON
- Valoare atribuită
- 12.300 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 16:28
- Termen limită
- 04.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.300 RON
din 12.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro