Ofertă acceptată Cumpărare directă

componente pentru tărgile hidraulice din dotarea compartimentului de primiri urgențe specializate

Număr anunț
DA41078850
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Gastroenterologie-Hepatologie "Prof. Dr. Octavian Fodor" Cluj (CUI 4354523)
Furnizor / câștigător
ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO40658588)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.312 RON
Valoare atribuită
19.312 RON
Data publicării
31.08.2026 13:30
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.312 RON

din 19.312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.