Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse pentru curatenie si igienizare

Număr anunț
DA41078357
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ARAD (CUI 8870071)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816,75 RON
Valoare atribuită
1.816,75 RON
Data publicării
31.08.2026 13:05
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.816,75 RON

din 1.816,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.