Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA41078323
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE COSBUC (CUI 29168569)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.153,74 RON
Valoare atribuită
24.153,74 RON
Data publicării
31.08.2026 13:04
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.153,74 RON

din 24.153,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.