Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv STARLINK (kit de internet prin satelit)

Număr anunț
DA41077925
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII RUTIERE S.A. (CUI 36727850)
Furnizor / câștigător
RARTEL SA (CUI RO9081840)
Cod CPV
32324310-6 · Antene de satelit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.300 RON
Valoare atribuită
4.300 RON
Data publicării
31.08.2026 12:43
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.300 RON

din 4.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.