Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41076229
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE EFRIMESCU (CUI 28314798)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.272,48 RON
Valoare atribuită
3.272,48 RON
Data publicării
31.08.2026 11:21
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.272,48 RON

din 3.272,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.