Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE SI INTRETINERE

Număr anunț
DA41075863
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADOIESTI DEAL (CUI 18990571)
Furnizor / câștigător
PUBLICOM S.R.L. (CUI RO1393102)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.751,30 RON
Valoare atribuită
3.751,30 RON
Data publicării
31.08.2026 11:02
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.751,30 RON

din 3.751,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.