Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA41075487
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREAN CÎMPIA TURZII (CUI 5201153)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.221,40 RON
Valoare atribuită
8.221,40 RON
Data publicării
31.08.2026 10:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.221,40 RON

din 8.221,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.