Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt L350 Sport PII

Număr anunț
DA41075377
Autoritate contractantă
Comuna Ileanda (Primaria Comunei Ileanda Salaj) (CUI 4495204)
Furnizor / câștigător
SIMAR SRL (CUI RO12109134)
Cod CPV
92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
31.08.2026 10:36
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.