Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pistol de refulare apa
- Număr anunț
- DA41072015
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
- Furnizor / câștigător
- BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
- Cod CPV
- 42924310-5 · Pistoale de pulverizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.726 RON
- Valoare atribuită
- 22.726 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:44
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.726 RON
din 22.726 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro