Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tensiometru digital cu manseta adult 42-48cm

Număr anunț
DA41071745
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
INFORMATIONAL S.R.L. (CUI 46975402)
Cod CPV
33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare atribuită
1.920 RON
Data publicării
28.08.2026 13:20
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.