Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINETE SAU VANE PENTRU INSTALATII SANITARE
- Număr anunț
- DA41054480
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- ROCONSULT TECH SRL (CUI RO19007743)
- Cod CPV
- 42124212-3 · Piese pentru pompe de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.232,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.232,80 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:04
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.232,80 RON
din 5.232,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro