Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DERATIZARE

Număr anunț
DA41080400
Autoritate contractantă
Colegiul National "Vasile Goldis (CUI 3520040)
Furnizor / câștigător
ARECO TRUST S.R.L. (CUI RO14462832)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.735,80 RON
Valoare atribuită
4.735,80 RON
Data publicării
31.08.2026 14:54
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.735,80 RON

din 4.735,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.