Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetărie și birotică Asistent medical școlar

Număr anunț
DA41080076
Autoritate contractantă
COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,30 RON
Valoare atribuită
531,30 RON
Data publicării
31.08.2026 14:36
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,30 RON

din 531,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.