Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie - Policarbonat cu accesorii montaj
- Număr anunț
- DA41079970
- Autoritate contractantă
- Orasul Turceni (CUI 4813480)
- Furnizor / câștigător
- GREENADEL PROD SRL (CUI RO26672277)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347,10 RON
- Valoare atribuită
- 347,10 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:30
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
347,10 RON
din 347,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro