Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card reader CF USB Belkin
- Număr anunț
- DA41079798
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT SERVICII S.R.L. (CUI RO34079034)
- Cod CPV
- 30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159 RON
- Valoare atribuită
- 159 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:21
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159 RON
din 159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro