Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse

Număr anunț
DA41079777
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
ELECTROAPARATAJ INDUSTRIAL S.R.L. (CUI 33603288)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.416,59 RON
Valoare atribuită
4.416,59 RON
Data publicării
31.08.2026 14:19
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.416,59 RON

din 4.416,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.