Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piesa copiator Konica Minolta Bizhub C227 si reparatie

Număr anunț
DA41079611
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Plati si Inspectie Sociala (CUI 24708439)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI RO11760940)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722 RON
Valoare atribuită
722 RON
Data publicării
31.08.2026 14:11
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722 RON

din 722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.