Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare pachet baterii

Număr anunț
DA41079583
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT CONNECT INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 50534781)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460 RON
Valoare finală
2.460 RON
Data publicării
31.08.2026 14:10
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.