Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționarea a 500 buc. de saci rafie și breloc pentru chei cu etichetă

Număr anunț
DA41079578
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI RO41261712)
Cod CPV
18930000-7 · Saci si saculete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788 RON
Valoare atribuită
788 RON
Data publicării
31.08.2026 14:09
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788 RON

din 788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.