Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contravaloare taxa contract de prestari servicii de colectare deseuri animale pe raza localitatii

Număr anunț
DA41079512
Autoritate contractantă
COMUNA CASCIOARELE (CONSILIUL LOCAL CASCIOARELE) (CUI 3796802)
Furnizor / câștigător
ECO NEUTRALIZARE GRINDASI SRL (CUI RO25328470)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
31.08.2026 14:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.