Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI SUPLIMENTARE

Număr anunț
DA41079405
Autoritate contractantă
AGROPIETE S.A. (CUI RO18632522)
Furnizor / câștigător
MARION SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50590285)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.984,17 RON
Valoare atribuită
4.984,17 RON
Data publicării
31.08.2026 14:01
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.984,17 RON

din 4.984,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.