Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Materiale Cablu/Electrice
- Număr anunț
- DA41079351
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC COM 3M SRL (CUI RO13747955)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.592,96 RON
- Valoare atribuită
- 13.592,96 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:58
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.592,96 RON
din 13.592,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro