Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de alimentare

Număr anunț
DA41079339
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
Furnizor / câștigător
TELERING SRL (CUI RO15503809)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610 RON
Valoare atribuită
610 RON
Data publicării
31.08.2026 13:58
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610 RON

din 610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.