Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse petroliere(motorina , benzina si GPL )

Număr anunț
DA41079035
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ION IONESCU DE LA BRAD (CUI 2613621)
Furnizor / câștigător
BRILIANT SRL (CUI RO16078766)
Cod CPV
09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.404,08 RON
Valoare atribuită
2.404,08 RON
Data publicării
31.08.2026 13:39
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.404,08 RON

din 2.404,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.