Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DERATIZARE

Număr anunț
DA41079029
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''GRADINITA VESELIEI'' CURTICI (CUI 29044692)
Furnizor / câștigător
MEDINET HYGIENE CONSULTING S.R.L. (CUI RO18223129)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730 RON
Valoare atribuită
730 RON
Data publicării
31.08.2026 13:39
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730 RON

din 730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.