Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII TRANSPORT PERSOANE
- Număr anunț
- DA41078626
- Autoritate contractantă
- ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA DE TRANSPORT BUCUREŞTI STB S.A. (CUI 1589886)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.037,19 RON
- Valoare atribuită
- 45.037,19 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:19
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.037,19 RON
din 45.037,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro