Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dell OPTIPLEX 3080 , i5-10500, HDD: 256 GB SSD, RAM: 16 GB, SFF

Număr anunț
DA41078563
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
MARCO TRADING SRL (CUI RO11896691)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,89 RON
Valoare atribuită
1.652,89 RON
Data publicării
31.08.2026 13:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,89 RON

din 1.652,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.