Ofertă acceptată Cumpărare directă

Protectii pentru colturi mobila, silicon, transparent, pentru siguranta copiilor

Număr anunț
DA41078493
Autoritate contractantă
LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN (CUI 4905584)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PENTRU ACCESIBILITATE SI AJUTOR A PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI RO51253490)
Cod CPV
35121300-1 · Accesorii de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464 RON
Valoare atribuită
464 RON
Data publicării
31.08.2026 13:12
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464 RON

din 464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.