Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GHIOZDANE

Număr anunț
DA41078213
Autoritate contractantă
COMUNA SCUNDU (CUI 2573926)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.309,43 RON
Valoare atribuită
8.309,43 RON
Data publicării
31.08.2026 12:58
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.309,43 RON

din 8.309,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.