Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii - renovare in Sala de Scrima (cladire C5 din C.F. 129302)

Număr anunț
DA41078111
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
Furnizor / câștigător
CONSORDIS INVEST S.R.L. (CUI 45892953)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164.655,29 RON
Valoare atribuită
164.655,29 RON
Data publicării
31.08.2026 12:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164.655,29 RON

din 164.655,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.